|
|
14 april 2006
De dag is nog niet om, het kan nog, ik kan nog loggen. De wereld kan weer rustig slapen. Ik ga zo nog even op stap denk ik, dat lijkt me wel wat vanavond.
Tekst? Nee. Een paar regels over steen, in de serie 'materialen'. Andere keer maar.
Vandaag de tweede gratis CD opgestuurd, het gaat lekker. Alweer naar Amsterdam. Waarschijnlijk denken die mensen dat Mobieltje over de Keizersgracht in Amsterdam gaat en dan denken ze daarbij: hé, onze stad wordt bezongen, dat willen we nog wel eens horen vanaf een CD-tje. Ze zitten er natuurlijk naast, het gaat over de Gedempte Keizersgracht in Leeuwarden, gedumpt, gedempt, Keu dacht: Gedempte Keizersgracht, gedumpt in de Keizersgracht, dat is leuk, dat klinkt bijna hetzelfde, maar laat ze maar denken, die Amsterdammers, niet zeggen dat het helemaal niet over Amsterdam gaat, dan gooien ze de CD's misschien wel weg en dat zou jammer zijn.
Ik heb ook nog een CD weggegeven vandaag. Het kan niet op.
Ja, ik ga nog even op stap.
Had ik al verteld dat ik placemats had gekocht bij Blokker? Drie stuks, een lichtgroene, een roze en een lichtblauwe. Ze hangen nu aan de muur, bij wijze van kunstwerk. Ze sluiten prachtig aan bij mijn Windows 2000 bureaublad.
|
Geplaatst door dj Keu
:: 23:48
erika (amsterdam)
:: 20 april 2006
14:40
:: e-mail
als ik mijn kloteding-koelkast in de keizersgracht gooi dan zal ik dat in leeuwarden proberen (grote schep neem ik mee)... en de cd gooi ik zeker niet weg, die vind ik namelijk geweldig... vind het trouwens wel een idee om alle mogelijke koelkasten in alle mogelijke keizersgrachten te gooien, ben je ook meteen van de stedenrivaliteit af... groetjes, erika
dj Keu
:: 20 april 2006
16:35
:: website
Ha, dat gaat je niet lukken in Leeuwarden, de keizersgracht is al gedempt. Misschien kunnen we alle keizersgrachten in Nederland dempen met koelkasten ja.
|
|